Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sparta Rejowiec Fabryczny – Hetman Żółkiewka 0:2. Grała chełmska okręgówka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 09:03 Powrót do artykułu
Przestańcie komentować Start!!!!! Bo was.... Zakapują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Ziaro nie zrobił takiej kariery jak mógł zrobić, miał ogromne możliwości... lis pola karnego. Oklaskiwalem ciebie za dzieciaka na trybunach w Zamościu! Trzymaj się Ziaro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I O TO CHODZI CZEREŚNIAKI Z BZITEGO, REJOWCA I INNYCH. MACIE SIE BAĆ. TYLKO STRACH TRZYMA WAS NA JAKO TAKIM POZIOMIE. INACZEJ ZNOWU PRZEZ WINO TRUSKAWKOWE WASZE SINE NOSY ( W TYM SINY NOS JEDNEGO Z PREZESÓW OKOLICZNEGO KLUBU) BĘDA ŚWIECIĆ SIĘ JAK PSU JAJA NA PRZEDNÓWKU :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś się podpisał jako Ziarkowski, a już niektórzy bija pokłony jaki to Pan Ziarkowski był fenomenalny zawodnik. Skąd wy wiecie, że to faktycznie napisał Pan Ziarkowski. Ja też napiszę sobie tak : Jestem Leo Messi i nie życzę sobie żeby ktoś wycierał sobie gębę moja osobą i zaprzyjaźnionym ze mną klubem START KRASNYSTAW oraz leczył swoje chore kompleksy na jakiś śmiesznych forach. Domyślam się kto to jest i proszę uważać żebym tej osobie nie narobił kichy w biały dzień na wsi. Jeszcze raz pozdrawiam START KRASNYSTAW - Lionel Andrés Messi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Messi pozdrawiam z Gorzkowa! PS. Start kapusie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Zbysio Boniek i właśnie dostałem kolejne kapuśne listy od jednej z drużyny z waszej ligi.... Zgadnijcie od jakiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie od Rejowca, że przegrali w dwóch ostatnich kolejkach :D Na pewno zgadłem nie czereśniaku? BUA HA HA HA :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Messi z Gorzkowa, tylko kapeć z Gorzkowa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czereśniaki wszystkich klubów - łączcie się !!! Wyklęty, powstań ludu ziemi! Powstańcie, których dręczy głód! Myśl nowa blaski promiennemi Dziś wiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości Ślad dłoń nasza zmiata; Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczem — jutro wszystkiem my! Bój to będzie ostatni, Krwawy skończy się trud,   Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem ze wsi i możecie mnie nazywać czeresniakiem ale nie zmienia i nigdy nie zmieni to faktu że działacze Startu to hipokryci!!! I napisali perfidny donos...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tym forum broni się konfidentow? Takie odniosłem wrażenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje wrażenie nikogo nie obchodzi. Zamiast "odnosić takie wrażenie", lepiej odnieś butelki po tanim winie do skupu w Zażółkwi :D Pozdrowienia dla czereśniaka z Rudej Huty, za rok będziesz z powrotem tam gdzie twoje miejsce, czyli w klasie A :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a starcikowi zabraknie 2 pkt.do awansu i posypią się donosy....ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napinacze z krasnegostawu burczą na forum ale zapominają o tym ,żę ich starcik nie może wygrać wioskowej ligi od kilku sezonów ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakich mają zdolnych juniorów...same baty od chłopaczków ze wsi ale duma mieszczuchów rozpiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość i zawiść nie zna granic. Widać to po wpisach na temat Jacka Ziarkowskiego jak zazdrość może namieszać we łbie małostkowemu "znawcy futbolu", któremu wydaje się że on wszystko wie najlepiej. Czepianie się Startu za pisma do pzpn, gdzie upominali się tylko o sprawiedliwość, której w chełmskim związku nie było, nie ma i nie będzie i każdy z odrobiną inteligencji doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ale na tych forach szkoda szukać kogoś inteligentnego. Proponuję popatrzeć na siebie i zobaczyć co macie w swoich klubikach i przestańcie zazdrościć Sparcie czy Startowi, bo to są dwa kluby w tej lidze, a nie klubiki. Jakiś hetmanik z Żółkiewki, jakaś unia Białopole czy braciaki z Siennicy to ewidentny przykład klubu piłkarsko podobnemu. Nie wspomnę o reszcie klubików. Nie macie niczego co byłoby podobne do funkcjonowanie klubu piłkarskiego, zaplecza itp. ale napinać się na meczach murując bramkę całą drużynką i może uda się nie stracić gola, a strzelić nie musimy i takie motto prowadzi takie klubiki przez ich historię, nie dając awansować Sparcie czy Startowi. Pomagajcie w tym sezonie awansować Unii Białopole niech się spotkają z rzeczywistością, a nawet się z nią zderzą. Ale nie Unia skończy ligę na miejscu 5-6. Kończąc chcę przekazać "małostkowym znawcom futbolu" zazdrosnym i zawistnym świrom że mam na was w y j e b a n e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie nie pograzaj siebie i Startu! Start szukał sprawiedliwości a w tym sezonie sam ma w składzie dwóch zawodników z Ukrainy! Skoro nasze kluby to nie kluby tylko coś klubo podobne to czym jest start skoro gubi z nami punkty od paru sezonów! Ciekawe jak Start awansuje do 4 ligi za 10 lat czy nie będzie murowal bramki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klubik HETMAN z Zółkiewki jeszcze niedawno trzy lata temu BYŁ!!! w III lidze a Starcik od dawna wydeptuje boiska okręgówki .Powodzenia napinaczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start nie zasługuje na awans, chociażby z powody frekwencji zawodników na treningach Ja rozumie że to V liga ale żeby na treningu było notorycznie po 5-6 zawodników to trochę sprzeczne z bycia drużyną z ambicjami na lV ligę. A co do słynnego już donosy to jak większość uważam że Start się skompromitowal a to ze teraz ma sam w składzie dwóch Ukraińców to już mówi wszystko o dzialaczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją jedyną miłością jest Frassati PGKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...